אחת המיומנויות הכי חשובות בחיים היא היכולת לקבל החלטות נכונות. החיים שלנו הם אוסף של דילמות, ומי שיודע לבחור נכון, החיים שלו קלים הרבה יותר. רוצים לגלות איך בוחרים נכון הזמנות לחתונה, למשל? היכנסו ל wedding print ותבינו!

כולם רוצים לדעת, כולם רוצים תשובות, ומהר. בחיי היום יום של העידן הנוכחי אנו מתמודדים עם אינספור מתחים – הבוס לוחץ, הילדים תובעניים, פקיד הבנק מתריע על חריגה בחשבון ובן הזוג רוצה את תשומת ליבנו. כיצד נדע מהי הדרך הנכונה להיענות לאתגרי היום יום? האם ללכת ליועץ עסקי? אולי לאימון אישי? מה לגבי סדנה על זוגיות? אולי נלך לאסטרולוג או למתקשר, אולי הם יוכלו סוף סוף להרגיע אותנו ולומר לנו בפני מה אנו עומדים?

לעיתים נראה שהדרך הקלה ביותר למציאת פתרונות ותשובות היא פשוט להקליד את שם הבעיה במנוע חיפוש באינטרנט ולקוות שאחת משלל האפשרויות שיעלו בפנינו תוכל לעזור. אחרי הכל, הזמן דוחק, משאבנו מוגבלים, ואנו עייפנו משאלות. הן מקיפות אותנו מכל עבר כמו זבובים טורדניים ואנו מעדיפים להרחיק אותן מעלינו ולהיצמד לתשובות שאנו כבר מכירים. אך פתרונות העבר כבר אינם הולמים את הבעיות של העכשיו. המציאות משתנה בקצב מהיר וקדחתני ואנו נדרשים למצוא מענה יצירתי בכל פעם. בסופו של יום אנו מוצאים את עצמנו עמוסים, מבולבלים ומוטרדים תמידית.

בכל אחד מאיתנו ישנה כמיהה לגלות בכוחות עצמנו את התשובות המתאימות לנו ולחזור וליהנות ממה שידענו לעשות באופן טבעי כילדים – להיות סקרנים, ערניים ולאהוב לשאול שאלות.
היינו רוצים לגלות בתוכנו את החוכמה הפנימית, זו שתוכל להוליך אותנו בבטחה ובתבונה בתוך מורכבות החיים.
טכניקת השאלה באה לענות בדיוק על צורך זה.

הטכניקה מבוססת על ההבנה ששאילת שאלות בצורה נכונה יכולה להפוך את המוח לבהיר ומלא חיים, וכן להפיק מתוכו תשובות מהירות, מעשיות, מרגשות ומפתיעות. הבהירות והתבונה המתגלות בתרגול מאפשרות לנו לפעול במהירות ובאופן מדויק ועדיין לחוש עצמנו שקטים, פתוחים ומלאי חדווה. בעזרת טכניקת השאלה נוכל לגלות למשל מהו הצעד הבא בחיינו המקצועיים או הזוגיים, ולדעת מה ישרת את אושרנו מתוך החוכמה העמוקה החבויה בנו. התרגול עצמו הינו פשוט, קל להבנה, מהנה ביותר, ולעיתים קרובות אף מייצר הקלה מיידית במתח שחווינו קודם לכן.

השאלה אינה סותרת אמונה רוחנית, דת או תרגולים אחרים, להפך, היא זמינה לכל אדם באשר הוא, ויכולה לתמוך ולעזור לנו להביא בהירות ושמחת חיים אל כל אורח חיים שנבחר בו. הטכניקה מותאמת לעבודה עם חבר. כל שנדרש הוא כ- שעה ורבע מזמנכם, דפים, כלי כתיבה ודפי העבודה הניתנים להורדה באתר..

שימו לב, לטכניקת השאלה שני יישומים:
השאלה- מתאימה לכל שאלה בעלת גוון אישי, עסקי שקשור בכל תחומי החיים.
השאלה לסודות החיים- מתאימה לשאלות הגות, מהות ורוח .

מוזמנים להינות מכל העולמות שהשאלות מציעות….

מהי טכניקת השאלה?

Post navigation