אבל מה אני אמורה לעשות כרגע במצב הזה?
.מה באמת חוסם בעדי מלהצליח?
אם רק הייתי מבין לעומק מה הדבר הנכון לעשות עכשיו……………….

תארו לעצמכם מציאות בה אתם עוצמים את עיניכם למשך שעה וחצי ויכולים להגיע עמוק אל תוך תיבת האוצרות של המוח שלכם. דמיינו שתוך זמן כה קצר תוכלו לנוע ממקום של התלבטות, קושי לדעת מה לעשות, חוסר בהירות ובלבול- להבנה צלולה של המצב ולידיעה מתוך חוכמתכם הפנימית מהי הדרך הנכונה לפעול בזמן נתון.

בפגישת יעוץ אישי עם אחד המנחים המוסמכים והמנוסים של טכניקת השאלה, אתם מקבלים הנחיה מקצועית שמאפשרת לכם ליהנות מהטכניקה בשיא תפארתה.
רמות העומק והידיעה אליהן תגיעו, היקף הראיה המרחבית של הנושא אותו תפגשו והאפשרות שלכם להגיע לפתרונות יצירתיים ומפורטים, יהיו במיטבם ובמלואם.

יעוץ אישי- תשובות לשאלות בכל תחום
ביעוץ אישי אנו יכולים לקבל תשובות לשאלות בכל תחום – מיזמות עסקית ועד לתכנון פרויקטים, ממערכות יחסים ועד לאורח חיים בריא, מחינוך ילדים דרך מימוש חלומות יצירתיים, מצעדים פוליטיים רבי השפעה ועד לשאלות מחקריות בתחומי המדע.
כל נושא הקרוב ללב, שאנו באמת מעוניינים להעמיק אל תוכו ולגלות את סודותיו- יכול להיות נושא מתאים לייעוץ אישי בעזרתו של אחד מהמנחים המוסמכים לטכניקת השאלה.

השאלה בייעוץ אישי מתאימה לכל אדם שמעוניין להבין את עצמו, את המשמעות העמוקה של המצב שבתוכו הוא שרוי ואת הסודות והמתנות שמתחבאים מאחורי כל בעיה.
זהו מפגש מרגש ומרנין עם חוכמה זמינה שדרכה אנחנו יכולים לראות את הסיטואציה ממעוף הציפור ולפגוש בתוכנו תבונה, יצירתיות, תושייה מעשית, עומק וידיעה עצמית.

יעוץ אישי- המלצות מונחים בטכניקת השאלה
עירית, עו”ס, מטפלת בדרמה תראפייה ומפתחת תוכניות להורות לילדים בגיל הרך, מספרת:” הגעתי אל המפגש האישי מבולבלת וטרודה בעקבות צומת דרכים מקצועית וגורלית בחיי. היו בתוכי קולות סותרים שונים ולא הצלחתי לראות איך אוכל לשלב את כל הצרכים שלי, הלחצים הכלכליים, יחסי האנוש המורכבים והנסיבות עצמן שנראו בלתי אפשריות לתמרון ולהגמשה. הרגשתי שהנושא סוגר עליי… באורח פלא, מצאתי את עצמי לאחר כחצי שעה, מסבירה באופן ברור מהם הצעדים הבאים אותם עליי לנקוט כדי שאוכל להפיק את המירב מהסיטואציה. סדרי העדיפויות הרצויים נחשפו בבהירות ומה שהיה נראה בלתי אפשרי התגלה כבר יישום וכהגיוני. אחרי חודשים הגיעו סוף סוף הבהירות והחוכמה שלהם קיוויתי ויכולתי להתחיל לנוע קדימה במקום לייסר את עצמי בהתלבטות חסרת מוצא..”

לקביעת פגישה – יעוץ אישי בטכניקת השאלה- נגה סיני 0547631202

יעוץ אישי בטכניקת השאלה

Post navigation