דרך טכניקת השאלה אנו מגלים שניתן להקשיב לחיים וליופיים בצורה חדשה, לראות בבהירות את המציאות ולנוע ללא פחדים ורעיונות מוקדמים שחוסמים אותנו ואת היצירתיות והסקרנות הטבעיים שלנו. מה שנדמה היה כבעיה מתגלה ככר פורה לצמיחה, שקט פנימי התפתחות והגשמה.

כלי למציאת תשובות
טכניקת השאלה מפגישה אותנו באופן מפעים ומענג עם החכמה הפנימית העמוקה שטמונה בנו. באמצעות תבונה זו נוכל להתמודד באופן יעיל ומהיר עם אתגרי החיים, להביט במבט כולל על הבעיות המטרידות אותנו ולקבל תשובות ותובנות רחבות לצד פתרונות מעשיים וברי מימוש
“מהו הצעד הבא במערכת היחסים שלנו?”, “מה הסוד שמסתתר מאחורי צומת הדרכים בחיי ?”, “מהו היעוד שלי?”. כל שאלה אשר בוערת בנו, בין אם היא שכלית, פסיכולוגית, פיזיולוגית, רגשית, פילוסופית או רוחנית – יכולה דרך טכניקת השאלה לחולל שינוי עמוק ואמיתי בחיינו ובאופן בו אנו מתייחסים אליהם.
בנוסף, השאלה משרה עלינו שמחה, בהירות ונמרצות במשך היום, תודות לערנותו של המוח אשר התגלה כתיבת אוצרות – החוויה היא כאילו פגשנו בתוכנו מורה פנימי שאפשר לפנות אליו בכל שאלה ובכל עת! האמת היא שהמורה הזה תמיד קיים בתוכנו… כל אשר היה עלינו לעשות הוא למצוא את הדרך המתאימה לתקשורת זמינה איתו.

שיפור יכולות המוח ואיכותו
בעזרת ‘השאלה ניתן לשפר את צלילותו ובהירותו של המוח ולפתח יכולות כמו מיקוד, יצירתיות וחשיבה מהירה. לא חייבים לשתות קפה כדי להיות ערניים וחדי מחשבה…
כל אדם אשר עבודתו נשענת על היכולות המוחיות שלו ברמה כזו או אחרת, יוכל להכניס רוח חדשה ומפתיעה לתחום עיסוקו: מרצים, אנשי אקדמיה וסטודנטים, יגלו עד כמה יכול תרגול השאלה לתרום ליכולתם להישאר ממוקדים ובהירים גם כשהם מתמודדים עם כמויות גדולות של טקסטים וידע כתוב; אנשי עסקים יוכלו לגלות כמו מתוך מעוף הציפור מה יניע וירחיב את העסק שלהם, איך אפשר לפעול בחוכמה בתנאי אי-ודאות ומה יהיה הרעיון היצירתי הבא שלהם; אמנים ויוצרים יוכלו לקבל מקור בלתי נדלה ליצירתיות מתמדת וגואה.
כשהמוח מתפקד במלואו ובמיטבו, אנו מגלים שהוא חסר מגבלה, גמיש, פתוח ומסוגל להעניק לנו את כל הכלים ליצירת מציאות חדשה וטובה יותר.

התפתחות רוחנית
להיות מחפש רוחני לא אומר לוותר על המוח… בשונה מהגישה הרוחנית הרווחת על פיה יש להימנע מכל סוג של מאמץ, כאן אנו מגלים שדווקא מאמץ מדויק ועבודה נכונה עם המוח מאפשרים את השלווה וההתפתחות להן אנו כה מייחלים.
עצם תהליך הויתור על התשובות הידועות וההסכמה להקשיב למסתורין הינה יכולת רוחנית בפני עצמה. מי מאיתנו אשר נמצא בנתיב של חיפוש רוחני, או מעוניין להעלות את רמת המודעות בחייו, ימצא את השאלה כמאיצה התפתחות רוחנית, מעמיקה את היכולת המדיטטיבית, ומקנה למוח איכויות שאנו כה זקוקים להן כמו דממה, חקירה עצמית, יכולת להגיע לתובנות משמעותיות וראיית הדרך הנכונה עבורנו.
דרך השאלה נוכל לחסוך שנים של חיפוש, ניסיונות סרק ותהיות לגביי נתיבנו הרוחני, או לחילופין, נוכל להעמיק את ההליכה בנתיבנו הקיים ולזכות בחוויות עמוקות שבדרך אחרת לא הייתה לנו היכולת לבוא איתן במגע. זהו שער זמין למי שמעוניין בכך, למימדים גבוהים יותר ולהתרחבות מלאת אושר של התודעה.

בשביל מה זה טוב?

Post navigation